Password Policy Configuration (8.x-1.1) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: yes
no: ja

en: no
no: nei

en: Good
no: Bra

en: Other
no: Annet

en: Password strength:
no: Passordstyrke:

en: Passwords match:
no: Passordene er like:

en: Strong
no: Sterk

en: Make it different from your username
no: Gjøre det forskjellig fra brukernavnet ditt

en: Weak
no: Svak

en: Fair
no: Grei

en: Recommendations to make your password stronger:
no: Anbefalinger for å gjøre passordet ditt sterkere:
