Password Policy Configuration (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: yes
nl: ja

en: no
nl: nee

en: Good
nl: Goed

en: Other
nl: Andere

en: Password strength:
nl: Wachtwoordsterkte:

en: Passwords match:
nl: Overeenkomende wachtwoorden:

en: Strong
nl: Sterk

en: Make it different from your username
nl: Zorg dat deze verschilt van de gebruikersnaam

en: Weak
nl: Zwak

en: Fair
nl: Redelijk

en: Recommendations to make your password stronger:
nl: Aanbevelingen om uw wachtwoord sterker te maken:
