Password Policy Configuration (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: yes
pl: tak

en: no
pl: nie

en: Good
pl: Dobre

en: Other
pl: Inne

en: Password strength:
pl: Siła hasła:

en: Passwords match:
pl: Hasła się pokrywają:

en: Strong
pl: Silne

en: Make it different from your username
pl: Niech będzie inne niż nazwa użytkownika

en: Weak
pl: Słaba

en: Fair
pl: Średnia

en: Recommendations to make your password stronger:
pl: Zalecenia dotyczące tworzenia silnego hasła:
