Password Policy Configuration (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: yes
hy: այո

en: no
hy: ոչ

en: Good
hy: Լավ

en: Password strength:
hy: Գաղտնաբառի հուսալիությունը:

en: Passwords match:
hy: Գաղտնաբառերը համապատասխանում էն

en: Strong
hy: ՈՒժեղ

en: Weak
hy: թույլ

en: Fair
hy: Միջին
