Password Policy Configuration (8.x-1.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: yes
ka: დიახ

en: no
ka: არა

en: Good
ka: კარგი

en: Other
ka: სხვა

en: Password strength:
ka: პაროლის მდგრადობა:

en: Passwords match:
ka: პაროლები ერთმანეთს ემთხვევა:
