Password Policy Configuration (8.x-1.3) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: yes
nn: ja

en: no
nn: nei

en: Good
nn: God

en: Other
nn: Andre

en: Password strength:
nn: Passordstyrke:

en: Passwords match:
nn: Like passord:

en: Strong
nn: Sterk

en: Make it different from your username
nn: Gjer det ulikt brukarnamnet ditt

en: Weak
nn: Svak

en: Fair
nn: Toleg
