Password Policy Configuration (8.x-1.3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: no
pa: ਨਹੀਂ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Password strength:
pa: ਪਾਸਵਰਡ ਤਾਕਤ:

en: Passwords match:
pa: ਪਾਸਵਰਡ ਮਿਲਦਾ ਹੈ:
