Password Policy Configuration (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: yes
ru: да

en: no
ru: нет

en: Good
ru: Хорошо

en: Other
ru: Другое

en: Password strength:
ru: Сложность пароля:

en: Passwords match:
ru: Пароли совпадают:

en: Strong
ru: Сильный

en: Make it different from your username
ru: Сделать отличным от имени пользователя

en: Weak
ru: Слабый

en: Fair
ru: Неплохой

en: Recommendations to make your password stronger:
ru: Советы по усложнению пароля:
