Password Policy Configuration (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: yes
sv: ja

en: no
sv: nej

en: Good
sv: Bra

en: Other
sv: Övriga

en: Password strength:
sv: Lösenordsstyrka:

en: Passwords match:
sv: Lösenorden stämmer överens:

en: Strong
sv: Stark

en: Make it different from your username
sv: Ha inte samma som ditt användarnamn

en: Weak
sv: Svag

en: Fair
sv: Tillräcklig

en: Recommendations to make your password stronger:
sv: Rekommendationer för att göra ditt lösenord starkare:
