Password Policy Configuration (8.x-1.4) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: yes
te: అవును

en: no
te: కాదు

en: Good
te: మంచి

en: Other
te: ఇతర

en: Password strength:
te: సంకేతపదపు బలం:

en: Passwords match:
te: సంకేతపదాలు సరిపోయాయి:

en: Weak
te: బలహీనం

en: Fair
te: పర్లేదు
