Password Policy Configuration (8.x-1.6) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: yes
et: jah

en: no
et: ei

en: Good
et: Hea

en: Other
et: Muu

en: Password strength:
et: Parooli tugevus:

en: Passwords match:
et: Paroolid kattuvad:

en: Strong
et: Tugev

en: Make it different from your username
et: Ära kasuta kasutajanime

en: Weak
et: Nõrk

en: Fair
et: Piisav

en: Recommendations to make your password stronger:
et: Soovitused tugevama parooli jaoks:
