Password Policy Configuration (8.x-1.6) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: yes
gl: si

en: no
gl: non

en: Good
gl: Bo

en: Other
gl: Outro

en: Password strength:
gl: Fortaleza do contrasinal:

en: Passwords match:
gl: Os contrasinais coinciden:

en: Strong
gl: Forte

en: Make it different from your username
gl: Facer que sexa distinta do seu nome de usuario

en: Weak
gl: Débil

en: Fair
gl: Razoable
