Password Policy Configuration (8.x-1.6) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: yes
id: ya

en: no
id: tidak

en: Good
id: Baik

en: Other
id: Lainnya

en: Password strength:
id: Kekuatan kata sandi:

en: Passwords match:
id: Kecocokan kata sandi:

en: Strong
id: Terang

en: Make it different from your username
id: Buat ini berbeda dengan nama pengguna Anda

en: Weak
id: Lemah

en: Fair
id: Sedang

en: Recommendations to make your password stronger:
id: Rekomendasi untuk membuat kata sandi Anda lebih kuat:
