Password Policy Configuration (8.x-1.7) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: yes
el: ναι

en: no
el: όχι

en: Good
el: Καλό

en: Other
el: Άλλο

en: Password strength:
el: Αντοχή συνθηματικού:

en: Passwords match:
el: Τα συνθηματικά ταιριάζουν:

en: Strong
el: Ισχυρά

en: Make it different from your username
el: Να είναι διαφορετικό από τον όνομα χρήστη

en: Weak
el: Επισφαλές

en: Fair
el: Μέτριο
