Password Policy Configuration (8.x-1.7) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: yes
jv: ya

en: no
jv: ora

en: Good
jv: Apik

en: Other
jv: Liyané

en: Password strength:
jv: Kekuatan sandhi:

en: Passwords match:
jv: Sandhiné cocok:

en: Strong
jv: Kandel

en: Make it different from your username
jv: Bédaknā sākā jeneng panganggo Sampéyan

en: Weak
jv: Lemah

en: Fair
jv: Mengkel
