Password Policy Configuration (8.x-1.7) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: yes
oc: òc

en: no
oc: non

en: Good
oc: Plan

en: Other
oc: Autre

en: Password strength:
oc: Seguretat del senhal :

en: Passwords match:
oc: Concordància dels senhals :

en: Strong
oc: Fòrt

en: Make it different from your username
oc: Feu-la diferent del vòstre nom d'utilizaire

en: Weak
oc: Feble

en: Fair
oc: Passable
