Password Policy Configuration (8.x-1.8) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: yes
be: так

en: no
be: не

en: Good
be: Добры

en: Other
be: Іншыя

en: Password strength:
be: Надзейнасць пароля:

en: Passwords match:
be: Паролі паўтараюцца:

en: Strong
be: Тлусты

en: Make it different from your username
be: Не рабіце пароль такім жа, як ваша імя карыстальніка.

en: Weak
be: Слабы

en: Fair
be: Сярэдні
