Password Policy Configuration (8.x-1.8) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: yes
bg: да

en: no
bg: не

en: Other
bg: Други

en: Password strength:
bg: Сила на парола:

en: Passwords match:
bg: Съвпадение пароли:

en: Strong
bg: Получерно
