Password Policy Configuration (8.x-1.8) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: yes
fil: oo

en: Good
fil: Mabuti

en: Password strength:
fil: Lakas ng hudyat:

en: Passwords match:
fil: Tugma ng mga hudyat:

en: Strong
fil: Malakas
