Password Policy Configuration (8.x-1.8) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: yes
kn: ಹೌದು

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Good
kn: ಉತ್ತಮ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Fair
kn: ಸುಮಾರಾಗಿದೆ
