Password Policy Configuration (8.x-1.8) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: no
ug: ياق

en: Good
ug: ياخشى

en: Other
ug: باشقا

en: Password strength:
ug: ئى م كۈچلۈكلىگى：

en: Strong
ug: كۈچلۈك

en: Weak
ug: ئاجىز
