Password Policy Configuration (8.x-1.9) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: yes
tr: evet

en: no
tr: hayır

en: Good
tr: İyi

en: Other
tr: Diğer

en: Password strength:
tr: Parola güvenlik düzeyi

en: Passwords match:
tr: Şifre eşleşmesi:

en: Strong
tr: Güçlü

en: Make it different from your username
tr: Kullanıcı adınızdan farklı olsun

en: Weak
tr: Zayıf

en: Fair
tr: Uygun

en: Recommendations to make your password stronger:
tr: Parolanızı daha güçlü hale getirmek için öneriler:
