Passwordless (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Settings
bg: Настройки

en: Default language
bg: Език по подразбиране

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
bg: Потребителят %name е използвал връзката за начална верификация на %timestamp.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
bg: Тази връзка за начална верификация е вече изтекла. Моля, подайте заявка за нова връзка от формата по-долу.
