Passwordless (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Email address
kk: Email адресі

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Log in
kk: Кіру

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
kk: %name деген қолданушы %timestamp уақытында бір реттік кіру сілтемесін пайдаланды.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
kk: Сіз уақыты бітіп қалған бір рет кіретін сілтемемен өтпекші болдыңыз. Жаңа сілтемені алу үшін төмендегі өрісті қолданыңыз.
