Past Log (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (32 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: Logging
be: Уваходжу

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Unknown
be: Невядомы

en: User
be: Карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Error
be: Памылка

en: Page
be: Старонка

en: Module
be: Модуль

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Warning
be: Увага

en: Arguments
be: Аргументы

en: Operation
be: Аперацыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Notice
be: Паведамленне

en: Info
be: Інфармацыя

en: Apply
be: Ужыць

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Machine name
be: Машынная назва
