Past Log (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Search
bs: Pretraga

en: Message
bs: Poruka

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: User
bs: Korisnik

en: Error
bs: Greška

en: Page
bs: Strana

en: Arguments
bs: Argumenti

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
