Past Log (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Form ID
mn: ID загвар

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Error
mn: Алдаа

en: Page
mn: Хуудас

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Machine name: @name
mn: Компьютерийн нэр: @name
