Past Log (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Form ID
sr: ID форме

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: User ID
sr: ID корисника

en: Error
sr: Грешка

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
