Past Log (8.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Error
ku: هەڵە

en: Page
ku: پەڕە

en: Severity
ku: دژواری

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Operation
ku: کردار

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Info
ku: زانیاری

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »
