Past Log (8.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (46 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Username
sv: Användarnamn

en: Type
sv: Typ

en: Logging
sv: Loggning

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Form ID
sv: ID för formulär

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Unknown
sv: Okänd

en: User
sv: Användare

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Error
sv: Fel

en: Page
sv: Sida

en: Module
sv: Modul

en: Severity
sv: Grad

en: Warning
sv: Varning

en: Desc
sv: Fallande

en: Arguments
sv: Argument

en: Operation
sv: Funktion

en: Threshold
sv: Tröskelvärde

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Notice
sv: Notering

en: Info
sv: Information

en: Apply
sv: Applicera

en: Debug
sv: Felsök

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Data key
sv: Datanyckel

en: Emergency
sv: Nödsituation

en: Alert
sv: Larm

en: Critical
sv: Kritisk

en: Machine name: @name
sv: Maskinläsbart namn: @name

en: Exposed
sv: Exponerad

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: View profile
sv: Visa profil
