Past Log (8.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Submit
mg: Manaiky

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: Search
mg: Karoka

en: User
mg: Mpampiasa
