Past Log (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (35 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Type
ta: வகை

en: Date
ta: தேதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Message
ta: செய்தி

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: User
ta: பயனர்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Error
ta: பிழை

en: Page
ta: பக்கம்

en: Module
ta: கூடகம்

en: Severity
ta: தீவிரம்

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Operation
ta: செயல்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: Notice
ta: கவனிப்பு

en: Info
ta: தகவல்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: Emergency
ta: அவசரம்

en: Alert
ta: சமிக்சை

en: Critical
ta: சிக்கலான

en: Machine name: @name
ta: இயந்திரப்பெயர்: @name
