Past Log (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Type
te: రకం

en: Date
te: తేదీ

en: Search
te: వెతుకు

en: Message
te: సందేశం

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: User
te: వాడుకరి

en: Error
te: సమస్య

en: Page
te: పేజీ

en: Severity
te: తీవ్రత

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Info
te: సమాచారం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: - All -
te: - అన్ని -
