Past Log (8.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (39 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Logging
az: Giriş

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Form ID
az: Forma İD-si

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Error
az: Səhv

en: Page
az: Səhifə

en: Module
az: Modul

en: Severity
az: Ciddilik

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Desc
az: azaldın

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: Info
az: Məlumat

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Debug
az: Debaq

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Emergency
az: Təcili

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Critical
az: Kritik
