Past Log (8.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Timestamp
bg: Време

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Error
bg: Грешка

en: Page
bg: Страница

en: Severity
bg: Строгост

en: Id
bg: Номер

en: Operation
bg: Действие

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
