Past Log (8.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (29 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Form ID
eo: Formularo ID

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: ID
eo: Identigilo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: User
eo: Uzanto

en: Error
eo: Eraro

en: Page
eo: Paĝo

en: Severity
eo: Graveco

en: Desc
eo: malkreske

en: Operation
eo: Operacio

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
