Past Log (8.x-1.0-beta3) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
