Past Log (8.x-1.0-beta3) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Error
ug: خاتالىق

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: ,
ug: ،

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: - All -
ug: ھەممىسى
