Past Log (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (42 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Type
fi: Tyyppi

en: Logging
fi: Lokit

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: User
fi: Käyttäjä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Error
fi: Virhe

en: Page
fi: Sivu

en: Module
fi: Moduuli

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Warning
fi: Varoitus

en: Id
fi: Tunniste

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Notice
fi: Huomio

en: Info
fi: Tieto

en: Apply
fi: Käytä

en: Debug
fi: Debuggaa

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Emergency
fi: Hätätila

en: Alert
fi: Varoitus

en: Critical
fi: Kriittinen

en: Machine name: @name
fi: Koneluettava nimi: @name

en: Exposed
fi: Näytetään käyttäjille

en: Master
fi: Isäntä

en: View profile
fi: Näytä profiili
