Past Log (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: ID
ne: परिचय

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Error
ne: त्रुटि

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Info
ne: जानकारी

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
