Past Log (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (41 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Form ID
sk: ID formulára

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Unknown
sk: Neznámy

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Error
sk: Chyba

en: Page
sk: Strana

en: Module
sk: Modul

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Warning
sk: Varovanie

en: Desc
sk: Zostupne

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Operation
sk: Operácia

en: Threshold
sk: Hraničná hodnota

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Notice
sk: Oznam

en: Apply
sk: Použiť

en: Debug
sk: Ladenie

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Emergency
sk: Stav núdze

en: Alert
sk: Výstrahy

en: Critical
sk: Kritické

en: Machine name: @name
sk: Strojový názov: @name

en: Asc
sk: Vzostupne

en: View profile
sk: Zobraziť profil
