Past Log (8.x-1.3) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Type
bn: টাইপ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Message
bn: বার্তা

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Module
bn: মডিউল

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: Debug
bn: ডিবাগ

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
