Past Log (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (38 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Form ID
lv: Formas ID

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Unknown
lv: Nezināms

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Error
lv: Kļūda

en: Page
lv: Lapa

en: Module
lv: Modulis

en: Severity
lv: Smagums

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Desc
lv: Dilst.

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Operation
lv: Operācija

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Exposed
lv: Eksponēts

en: View profile
lv: Skatīt profilu
