Past Log (8.x-1.3) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି
