Past Log (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (44 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Type
ro: Tip

en: Logging
ro: Logare

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Form ID
ro: ID-ul formularului

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: User
ro: Utilizator

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Error
ro: Eroare

en: Page
ro: Pagina

en: Module
ro: Modul

en: Severity
ro: Gravitate

en: Warning
ro: Avertizare

en: Desc
ro: Descendent

en: Arguments
ro: Argumente

en: Operation
ro: Operație

en: Threshold
ro: Prag

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Notice
ro: Notificare

en: Info
ro: Informație

en: Apply
ro: Aplică

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Emergency
ro: Urgență

en: Alert
ro: Alertă

en: Critical
ro: Critic

en: Machine name: @name
ro: Nume mașină: @name

en: Exposed
ro: Expus

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: View profile
ro: Vezi profilul
