Past Log (8.x-1.3) - en to ur translation catalogue (22 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Type
ur: قِسم

en: Logging
ur: اندراج

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Message
ur: پیغام

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Form ID
ur: فارم کی آئی ڈی

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Error
ur: خرابی

en: Page
ur: صفحہ

en: Warning
ur: انتباہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
