Past Log (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: Logging
gl: Rexistro

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: User
gl: Usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Error
gl: Erro

en: Page
gl: Páxina

en: Module
gl: Módulo

en: Severity
gl: Gravidade

en: Warning
gl: Alerta

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Operation
gl: Operación

en: Threshold
gl: Umbral

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Info
gl: Información

en: Apply
gl: Aplicar

en: Debug
gl: Depuración

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Machine name: @name
gl: Nome de sistema: @name

en: Exposed
gl: Exposto

en: View profile
gl: Ver perfil
