Past Log (8.x-1.3) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Search
ka: ძიება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Form ID
ka: ფორმის ID

en: Unknown
ka: უცნობი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Error
ka: შეცდომა

en: Page
ka: გვერდი

en: Module
ka: მოდული

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Desc
ka: აღწერა

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Info
ka: ინფო

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
