Patch info (1.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Status
be: Статус

en: Description
be: Апісанне

en: URL
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Unknown
be: Невядомы

en: Active
be: Актыўна

en: Custom
be: Паводле настроек
