Patch info (1.0.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Description
bn: বিবরণ

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Active
bn: সক্রিয়
